Nejnovější

9 hrozných: Normální Diviš, jehož prohře se nebude nikdo divit

Foto: Alena Ludvíková | Wikimedia commens

Cesta prezidentské princezny koloběžky Karla Diviše k zařazení mezi kandidáty na prezidenta nebyla vůbec snadná. Musel se vypořádat se zlým Ministerstvem vnitra a ještě zlejším Vítem Rakušanem. Toho pak porazil v bitvě u Nejvyššího správního soudu. Nakonec tato pohádka měla šťastný konec a Karel si vysloužil číslo 8. Jenom půl republiky k tomu nedostal. Štastně až do smrti ale vládnout nejspíš nebude.

Přes IT podnikatele, sportovního komentátora v České televizi až k prezidentskému kandidátovi. Tím vším je Karel Diviš. Jeho životopis má ale jeden škraloup. Je totiž jediným nekandidátem.

Karel Diviš se stal princeznou koloběžkou mezi kandidáty tím, že se mu původně nepodařilo nasbírat požadovaný počet podpisů. Fór je v tom, že mělo jít o necelých 120 podpisů, které mu chyběly.

Statečný Diviš se odvolal a zlé ministerstvo porazil. A tak se stalo, že místo neznámé kandidátky Rohanové tu máme neznámého Diviše. Ve skutečnosti ale tato výměna kandidátů neznamená nic jiného, než že mezi poraženými bude o jedno uražené, mužské ego navíc.

Brek a dluhy

Proč že to kandiduje? Taková ta klasika, není tu nikdo jiný, komu by chtěl dát hlas… kdo by byl pro naši republiku tak dobrý. Proto přišel s rozhodnutím, že se obětuje on, zástupce „normálních“ občanů.

Problém je v tom, že takhle to vidí nejspíš jenom Diviš. Tomu naznačují i průzkumy, ze kterých Divišovi vychází 2,31% úspěšnost. Po volbách mu tedy nezbude nic víc než brek a dluhy za kampaň.

Svou normálnost ale Diviš porušil v rozhovoru pro Radiožurnál, kde uvedl, že nemá rád pivo. Tím si pod sebou definitivně podrazil židli a průzkumy nám lžou. Nikdo snad nemůže ani uvažovat nad prezidentem nepivařem. Víc by českou společnost snad pobouřilo jen to, kdyby zjistila, že třeba místo svíčkové se šesti Diviš preferuje avokádový toust.

Napište komentář

Váš e-mail nebude publikován.


*