Nejnovější

Tomiovi věrní: díl druhý. A snad už i poslední

Zdroj: Facebook Radima Fialy SPD

Konspirátoři a poetové. Nikdo jim nediktuje, o čem mají psát. A pak to tak vypadá. Blogísky na Parlamentních listech praskají ve švech. S každým přečteným slovem odcházejí mozkové buňky a s každým sdílením jejich článků umře koťátko. Netrvalo to dlouho a už o sobě začali dávat najevo i další Tomiovi vyvolení.

Jiří Kobza – pan poslanec je přesvědčen, že za rozšířením afrického moru prasat stojí něco víc, než to, co nám říkají zmanipulovaná média. Možná je příčinou muslimská invaze v podobě dvanácti uprchlíků, kteří tajně okupují celou Czechii. Nebo možná vyslali na misi VLASTIZRÁDCE SOBOTKU (promiňte, auto-correct, varianta bez Caps locku již není k dispozici), který si přeje islamizaci Evropy, aby nakazil slušné Čechy a zničil jim už tak mizerné životy. Ale to jsou jen domněnky. Pan Kobza jistě celou situaci rozluští. Jeho statusek byl pouhým začátkem vyšetřování: “Africký mor prasat řádí na Zlínsku. Mohl by mi někdo vysvětlit, jak se tato vysoce infekční choroba najednou objevila uprostřed zdravé populace? Jak se tam ta nákaza dopravila? Veterinární správa zatím nic nesdělila. Není to zase jenom trik na odvedení pozornosti od smlouvy CETA, Litia, stěhování VW a dalších lumpáren EU a této vlády?”

Jaroslav Holík – znovuzvolený poslanec za Zlínský kraj, který má mimochodem pětiletý zákaz vstupu na území Ukrajiny. Tento nenápadný chlapík se totiž zúčastnil oslav třetího výročí obsazení Krymu. Na sjezdu se mimo jiné konečně dozvěděl pravdu o anexi, kterou lživá a mainstreamová media popírají.

Lubomír Volný – volební úspěch v Moravskoslezském kraji, kde SPD získalo 13,87 %, si vysvětluje probíhající islamizací Havířova. Nemá rád novináře, a to hlavně z Deníku. Napsal o nich barvitý příspěvek na Facebook nejspíš proto, že mu položili těžkou otázku. Označil je za „ono něco bez páteře“ připomínající ubohé Jidáše a pak taky cosi s odpadkama. Spíše by se měl inspirovat jednodušší verzí, která nazývá novináře spodinou lidstva. Vždyť stačí použít nějakou z frází: „No pane redaktore, Vy jste mě teda opravdu zklamal“, „příště se lépe připravte“ nebo „já nemůžu být rasista, vždyť mám šikmé oči“. Pan poslanec Volný se jistě těší, až bude moci ventilovat svůj vztek u řečnického pultíku v poslanecké sněmovně. Ostatně, kdo by se netěšil.

Zdroj: facebook.com

Tereza Hyťhová – mládí vpřed! Terezka se narodila roku 1995 a už se rok snaží o uzavření azylového střediska v Předlicích. Celý rok! Škoda, že azylové centrum existuje déle než tato mladá poslankyně. Bylo založeno v roce 1994 a zdá se, že víc jak dvacet let nikomu nevadilo.

Jiří Kouhoutek – jedním z hlavních bodů programu SPD je tvrdý boj proti lichvě. A novým poslancem se stal pan Kohoutek, který se dlouhou dobu právě lichvou živil. Navíc na to neměl ani potřebnou licenci. V kandidátce měl uvedeno, že je povoláním živnostník. Každopádně ví, jak naplnit kapsy sobě i exekutorům.

Zašel jsem si popovídat s lidmi na adventní trhy v Brně a večer jsem tam navštívil vánoční "besídku", kde jsem si i hezky zatancoval. Podívejte se na video. A potkal jsem opět všude samé milé lidi. Neustále a celoročně se snažím mluvit přímo s občany po celé republice, nabírám podněty pro svojí politickou práci, abych mohl co nejvíce lidem pomáhat, a také agituji za změny k přímé demokracii a spravedlivý a bezpečný stát.A jak trávíte předvánoční čas Vy? Napište mi do komentářů. Přeji hezký večer

Zveřejnil(a) Tomio Okamura – SPD dne 23. prosinec 2016

Ještě čtyři roky. Zdar a sílu.

Anna Halamová
Anna Halamová (Články)
Studentka žurnalistiky na FF UP. Miluje bizár a zajímá se především o politiku.

Napište komentář

Váš e-mail nebude publikován.


*