Warning: Constants may only evaluate to scalar values in /data/web/virtuals/85088/virtual/www/wp-content/plugins/social-polls-by-opinionstage/plugin.php on line 53
Přehled týdne 22.–28. 5. 2017 - Houpací Osel
Nejnovější

Přehled týdne 22.–28. 5. 2017

Pondělí: Diváci TV Barrandov si stěžují na kvalitu šperků nabízených v pořadu Klenot TV. Zatímco produkt nabízený v Týdnu s prezidentem je úplně v pohodě. – Očekávané propuštění Jiřího Kajínka vyvolalo vlnu sentimentu. S tisícovkou do začátku jej mezi nedočkavými novináři vyhlížel bývalý odsouzený za padělání peněz. Musíme si pomáhat. – OVB stáhla žalobu na studenta dokumentaristiky kvůli jeho filmu o praktikách finančních poradců. Kéž by to alespoň znamenalo, že si bílé límečky konečně hrábly do svědomí. – Zaorálek považuje za nevhodné, aby Schillerová zůstala náměstkyní na ministerstvu financí. Schillerová mu obratem hrozí žalobou. A to všechno kvůli zeťákovi. Příště nechat dceru vyškolit u Jiřího Čunka. (MS)

Úterý: Lidé z jihočeské ČSSD kolem Zimoly hrozí vedení strany odchodem a založením nové partaje. Jako by už tu těch pětiprocentních uskupení nebylo až až. – Jiří Kajínek je na svobodě. Ani nevím, proč to sem píšu, tuhle zprávu museli slyšet i někde v Kotěhůlkách nad Horní Dolní. – ANO našlo smlouvu o daru od podnikatele Davida Rusňáka. Není podepsaná, a proto prý nemohla být vedena v účetnictví. Tak která paní sekretářka za to mohla tentokrát? – Islámský stát se přihlásil k teroristickému útoku na koncertu v Manchesteru. Tady slova nestačí, upřímnou soustrast pozůstalým. – V Indonésii dostali dva homosexuálové více než osmdesát ran holí, dvě jim byly odpuštěny za pobyt ve vězení. Politbyro je štědré. – V Jižní Koreji začal soud s bývalou prezidentkou obviněnou z korupce. Jé, boj s korupcí! To tu děláme taky!… že jo? – Americké komando speciálních sil zabilo v Jemenu sedm členů Al Káidy. O detaily nemějte starost, brzo se o tom beztak natočí film. (MK)

Středa: Muž vydávající se za ženu loudil na seznamkách hesla, pak oběti vydíral. Edward Snowden se očividně v Rusku nudí. – Papež František přijal amerického prezidenta Trumpa, ten dorazil i s rodinou. Podle fotek to byla ta nejveselejší party, kterou kdy DJ Franta uspořádal. Donald si přivedl své obě ženy. – Na kašně v ústeckých Městských sadech se objevila podobizna Hitlera. Ústečáci se osvěžují kefírerem. – Vládní krize podle průzkumu uškodila ANO i ČSSD, ostatní strany si polepšily. Dominik má na fejsu víc lajků a KSČM opět útočí na 13%, jsme pořád v loji. – Voják hajloval a napadal hosty v hospodě, vyšetřuje ho vojenská policie. Vrátil se z dovolené v Ústí. – Úředníci šli bourat plot, jenže lev za ním stále byl. Tady hlídá Fufi! – Zeman jmenoval Pilného ministrem financí, odvolaného Babiše ocenil zlatou účtenkou a flaškou Bechera. (LM)

Čtvrtek: ČSSD uvažuje o vlastním kandidátovi na prezidenta. Štěch nebo Zaorálek? Možná by se více vyplatilo to úsilí věnované hledání raději využít k zastavení propadu preferenčních hlasů. – Rusňák a policejní spisy: Jen dva prstíčky tam strčíme, jen co se ohřejeme, hned zase půjdeme… – Nereálné se stalo skutečností, Realisté mají prvního poslance. Lank přesedlal z Úsvitu. – Viděli jste Babišovo poslední rozloučení s ministerstvem financí? Pokud si nechcete dobrovolně vypálit oči, nedělejte to. – NATO se zapojí do mezinárodní koalice bojující proti Islámskému státu. Co si budeme povídat, začíná se něco dít, je tedy správná chvíle sbalit si saky-paky a vypadnout… takže, kdy bude referendum? – Macron chce omezit příliv levné pracovní síly z východoevropských zemí do zemí, jako je Francie. Myslel i nás? Mám si stornovat letenky? (JŽ)

Pátek: Slovenský prezident Kiska povýšil Jozefa Gabčíka na generálmajora in memoriam. Kubiš ostrouhal. – Britská novinářka přišla o práci. V souvislosti s útoky v Manchesteru na Twitter napsala, že je potřeba konečné řešení. – Na Twitter nezapomněl ani Julius Šuman. #AuditCapiHnizdo – Jiří Drahoš rozjíždí kampaň. Navštívil i domov pro seniory, z publika se ozvalo, jestli je to ten pan farář. Nebyl, ale nakonec asi taky dobrý. Trochu bych se ale bála o Miloše Zemana. Až bude objíždět domovy pro seniory on, mohli by si ho tam už nechat. – Horáček ve volebních průzkumech obsazuje třetí pozici. No jo, bez Hapky už slábne síla. – Co Klára Samková, ona letos nebude kandidovat? – Do kin míří film Já padouch 3. Koho uvidíme v hlavní roli? (VŽ)

Víkend: Američan urážel muslimky a pak ubodal lidi, kteří je bránili. Kde jsou hysterické články a statusy o bílém zabijákovi, který vraždí na našich ulicích? Už se bílá většina distancovala? Byl to určitě křesťan, ale mainstreamová média nám to z důvodu politické korektnosti tají!!! – Bělobrádek obhájil post šéfa strany, Čunek to zkusil, ale neohrozil ho. Asi to chtělo v projevu vyškrtat krumpáče, vzdělanost a rodinu. – Lidovci jasně schválili koalici se STAN. Premiérem má být Bělobrádek. Buď to bude skokan roku, nebo propadák roku. Uvidíme na podzim. – Vyšetřování Kajínka mělo krýt prodejné policajty, tvrdí bývalý kriminalista. Země žije známým recidivistou. Děti si chodí pro autogramy a selfíčka, rodiče už mají jméno pro novorozeného syna. (AB)

Redakce
Redakce (Články)
Houpacího Osla založili v roce 2014. Od té doby se složení redakce několikrát změnilo, duše webu ale zůstala stejná. Jsme studentská undergroundová redakce a píšeme o tom, co nás baví a zajímá. Ať už je to třeba porno…

Napište komentář

Váš e-mail nebude publikován.


*