Nejnovější

Zazvonil zvonec a manželství Babišových má konec

Foto: Instagram

Po neuvěřitelných třiceti letech se rozešel známý hvězdný pár Andrej Babiš a Monika Babišová. Jejich podporovatelé uronili slzu 19. dubna po přečtení instagramového příspěvku, kde rozhodnutí potvrdili. Spekulacím okolo jejich už „opravdového“ rozchodu nahrály sdílené fotografie během letošní velikonoc.

„Po třiceti společných letech plných vzestupů, pádů a nezapomenutelných zážitků jsme se s Monikou rozhodli, že naše cesty se nyní rozdělují. Jako rodiče dvou úžasných dospělých dětí si nejvíce přejeme zachovat rodinnou harmonii,“ uvedli Babišovi na svých profilech pod totožným příspěvkem na Instagramu. Poděkovali za pochopení a žádali o zachování soukromí. „Naše rodinné vazby zůstávají pevné, a i když se naše osobní cesty mění, naše láska a respekt k sobě a k našim dětem zůstávají stejné,“ přesvědčovali v posledních větách příspěvku. Holt manželství se nedá vést jako firma a Andrej už na to taky přišel. Pozdě, ale přece.

Šéf hnutí ANO během velikonočních svátků potvrdil, že má o finance postaráno a pochlubil se snímky a videi z dovolené u moře. „Přeju vám klidné a spokojené Velikonoce v kruhu vašich nejbližších, s rodinami, s přáteli a hodně zdraví,“ popřál Babiš a odplaval ze záběru. Kde je ale jeho nejbližší Monika? Ta si v této době užívala fotbalový zápas v Itálii a na postnutých fotkách bez manžela doslova zářila. Poslední společnou fotku se svým manželem přidala Monika na svůj Instagram na Nový rok. Její nuceně křečovitý úsměv ale jasně napovídá o tom, že je někde nějaký problém. 

Od Andreje je sice moc hezké, že myslí na své fanoušky, ale bylo by lepší, kdyby čas věnoval své opravdové práci. Je přece politik ne influencer. Na druhou stranu je ale pochopitelné, že aby byl dobrým politikem, potřeboval by práci věnovat mnohonásobně víc času než napsat jeden post. A to se mu očividně nechce. Je to vlastně lepší varianta, protože napáchá méně škody.

O tom, že partnerství s lídrem nejsilnější opoziční strany není procházka růžovým sadem, potvrdila už v rozhovoru z roku 2014. Například důležitý aspekt jako „být oporou ženy“ Babišovi asi nějak unikl, protože nebyl ani u jednoho narození jeho dětí. „Já o to kvůli psychické podpoře stála a on sliboval, že přijde. Ale když jsem rodila Vivien, kupoval nějakou firmu,“ popisuje Babišová. Priority jsou prostě priority. Cenu muže roku by Babiš za svůj výkon rozhodně nevyhrál.

Proč rozchod, nebyl by lepší rovnou rozvod? Oba Babišovi vědí, že by to bylo zbytečně dlouhé papírování a dohadování o majetek. S ponecháním příjmení Monika také nebude mít problém. Nechala se totiž „pobabišovat“ již v roce 2013 kvůli dětem. Roli manželky ale zvládla obstojně. Zasloužila by si medaili za odvahu, trpělivost a potupu, kterou po boku Andreje musela snášet. Jak to ale bude s potenciálními partnery? Nějací adepti by se určitě našli. Nad sdíleným příspěvkem Babišů si už určitě brousí zuby Agáta Hanychová, která má v posledních letech pro starší bohaté pány slabost. 

Napište komentář

Váš e-mail nebude publikován.


*