Nejnovější

Přehled týdne 17.–23. 4. 2017

Pondělí: Velikonoční pondělí nadělilo kromě tradiční výslužky sněhovou pokrývku. Buďme rádi alespoň za další konverzační téma. – Muž původem z Clevelandu na Facebooku živě odvysílal vraždu. Kdo v dnešní době nestreamuje, jako by nežil. – Turecký prezident Erdogan potvrdil po nedělním vítězství v referendu úvahy o obnovení trestu smrti. A teď si pojďme všichni hromadně zatleskat a zamávat červenou vlaječkou. – Společnost United Airlines hodlá změnit systém přidělování míst personálu mimo službu v přeplněných letadlech. Heuréka! – Velikonoční pomlázka na Kladensku skončila pěti zraněnými. Mladík prý švihl moc. No, to jsou ty vaše tradice. – Vzdáváme hold pondělku a děkujeme za tuto salvu optimistických zpráv. (MS)

Úterý: Homosexuálové by měli mít možnost uzavřít manželství, tvrdí organizace. A Bůh pravil: manželství jest sňatkem muže a ženy nebo muže a muže nebo ženy a ženy nebo ovce a muže…. – Uber v Brně dojezdil. Soud ho zakázal předběžným opatřením. Když to vypadá jako taxík a chová se to jako taxík, tak to je fake taxi. Už se ozvaly první neuspokojené cestující. – Babišovo ministerstvo má od T-Mobilu neomezený tarif za polskou cenu. Občané ČR budou pro účely této smlouvy označeni jako „Babišovi zaměstnanci“ a dostanou neomezený tarif za polskou cenu. – Záhada utopené ženy z Labe: Byla bohatá. Poznáte ji? Za živa nebyla tak mokrá, ale zase neuměla plavat. Jsem na vážkách. (AB)

Středa: Vandalové, kteří poničili HateFree podniky, míří před soud. Hrozí jim až tři roky vězení. Free asi nebudou. – Otcové budou mít nárok na týdenní placenou dovolenou po narození dítěte. Mají se feministky radovat za zrovnoprávnění dovolené u obou pohlaví, nebo být naštvané, že jim muži berou volno? – Frauke Petryová, šéfka Alternativy pro Německo, protiimigrační partaj k volbám nepovede. Prý kvůli sporům uvnitř strany. Za to určitě může všudypřítomný islám. – Americké lodě nemířily ke Korejskému poloostrovu, pluly opačným směrem. Kim očividně nemá jako jediný smysl pro humor. – Trump chce zpřísnit vydávání pracovních víz. Proč? Vždyť je rovnou mohl zakázat. (PEW)

Čtvrtek: Rozhovor se starostou Prahy 6 nakonec zaplatí sám starosta. To je kulišák, beztak chtěl být v tomto, pro mnohé lechtivém plátku mezi těmi všemi kočkami! – Volební tým Miloše Zemana povede jeho žena Ivana. Po prezidentských volbách v Americe již všichni dobře víme, že mít Ivanku po boku je trumf! Avšak je Ivanka jako Ivanka? – Policie tvrdí, že Modrá velryba není hoax. Jak to dokázat? Třeba jí někdo z jejich řad může zkusit dohrát dokonce. – Další teroristický útok ve Francii. Je to opravdu stále baví? Mě už ne.. – Hele, sledujte Venezuelu, dějí se tam zajímavé věci…třeba znárodňování. (JŽ)

Pátek: Mladí, štíhlí, usměvaví. ČSSD v kampani pomáhá karikatura vedení strany. Sobotka bohužel ani za volantem karavanu nevypadá, jako by věděl, kam to vlastně míří. Snad příště na obrázku s traktorem. – Policie šlápla vedle. Uvěřila hoaxu o Modré velrybě a poté přihlížela. Fake News až z dalekého Ruska aneb Jak vytrhnout zpravodajským službám stoličku. – Rusko odmítá zprávy o přesunu jednotek ke KLDR. Jsou to jen manévry, tvrdí. Já dávám Kimovi tak rok, maximálně dva. – Čínští vojáci míří k hranicím KLDR. Dávám Kimovi tak 2 měsíce, maximálně půlrok. – Exxon Mobil od USA nedostane povolení k obnově těžby v Rusku. Tak všechny ty tajné dohody a odvolaní ministři spolu s ambasadory byli k ničemu? – Královně Alžbětě je dnes 91 let. God Save The Queen. (LM)

Víkend: Francouzi si volí prezidenta nebo prezidentku. Výběr je široký, možných výsledků spousta, ale Frantíci se můžou jít zahrabat, my máme Míru Frajbiše! – Odsouzený vrah požaduje po státu odškodné za hrozné podmínky ve vězení, například za nepoživatelnou stravu nebo nevyhovující hygienické zařízení. Mnojo, je to děsný, když i vězení mají klamavou reklamu a prdí na standardy. To si zaslouží ošklivou recenzi! – ODS představila program pro volby v roce 2017. Prý “konkrétních 190 kroků pro lepší Česko”. Zbytečné, když lidi zajímají tři otázky: 1) Je tam Babiš? 2) Je tam Kalousek? 3) Bude levnější pivo? – Je zima. Meteorologické vsuvky mi nejdou. – Němečtí politici požadují zastavení jednání o vstupu Turecka do EU. No, alespoň víme, koho Diktatürk označí za fašouny příště. – Papež František přirovnal uprchlické tábory v Řecku ke koncentračním táborům, protože se mu zdají přeplněné. Jo, protože to přesně koncentráky byly. Přeplněná místa. Jo, naprosto. Ach jo. – Pařížské policisty ohrožoval muž s nožem. Naštěstí ho zadrželi a nikdo nepřišel k úhoně. Ty kurzy sebeobrany s bílou vlajkou se asi vyplatily. (MK)

Redakce
Redakce (Články)
Houpacího Osla založili v roce 2014. Od té doby se složení redakce několikrát změnilo, duše webu ale zůstala stejná. Jsme studentská undergroundová redakce a píšeme o tom, co nás baví a zajímá.

Napište komentář

Váš e-mail nebude publikován.


*