Nejnovější

Přehled týdne 20.–26. 6. 2016

Pondělí: Tuhý odmítl nařčení z úniku informací z kauz, prý to je účelový nátlak. Válka policajtů pokračuje, prosím popkorn. – Křeslo po zavražděné Coxové nikdo nechce. Až na kandidáta krajní pravice. Ti vždycky zaberou všechna volná místa. Známe se, ne? – Babiš není paša, s čepicí ho prosit nebudeme, zaútočila na ministra ČSSD. Správně, Babiš je přece potulný prodavač koblih a slibů. – Popeláři vysypali do lisu kontejner i s mužem. To si takhle náhodou vyhodíte do kontejneru na odpadky klíče od domu a skončíte v lisu. Nástrahy velkoměsta. – Facebook zablokoval stránky Konvičkovy iniciativy. Mezinárodní židovstvo znovu útočí. Braňme se! (AB)

Úterý: Většinou máme tendenci vtipkovat o nějakých globálních věcech. Tentokrát však začneme drogami, protože je to nevyčerpatelná kolébka humoru. Ať už v teorii, tak v praxi. Na Brněnsku si jeden chlápek přivolal policii, protože ho prý někdo pronásledoval. Když četníci přijeli, vběhl ten feťák na ulici a začal utíkat s tím, že je hlídka falešná. Když jej dohonili, jednoho z nich pokousal a po zbytek cesty do nemocnice plival jako mula. Takže zatímco se někde řeší exity, reforma policie a tak, někteří lidi to mají prostě v paži. Tedy jehlu v paži. – Bezdomovci budou mít odteď v občankách, že… no, že jsou bezdomovci. Už neplatí, že na zadní stránce našich identifikačních kreditek najdeme pouze adresu bydliště. Pokud budete mít ohlašovnu na obecním úřadě, bude to jasně napsáno v průkazu totožnosti. – Policie ukončila pátrání po pachateli, který se vloupal ministru vnitra Chovancovi do baráku. LOL.  (DaG)

Středa: Tibetský duchovní vůdce dalajláma přijede v říjnu po třech letech do Prahy. Vystoupí zde na konferenci Forum 2000 založené Václavem Havlem. Pro mnohé místní je to jako drátem do oka vzhledem k všeobecně rozšířenému faktu, že za všechno může EU a Havel. A taky, dalajláma je přece vládce fašistického státu, který museli hrdinní Číňané osvobo…ne, to opravdu nejde napsat vážně. – Šlachta přijde na jednání bezpečnostního výboru Sněmovny, nebude však moci mluvit o utajovaných věcech. Musela by ho zbavit mlčenlivosti celá Sněmovna. Ruku na srdce, to se prostě nestane… – Poláci vysílají proti IS své letouny F-16 a vojáky speciálních sil. Fanatičtí křesťané proti fanatickým islamistům. Bůh nám pomáhej… (ToP)

Čtvrtek: Všichni netrpělivě očekávají, jak dopadne britské hlasování o odchodu, či setrvání v Evropské unii. Obě strany si koušou nehty, Putin si kouše nehty a obecně se zdá, že se tento zlozvyk strašně rozšířil. Fujky. – Být blbcem je vaše ústavní právo, rozhodl soud v americké Georgii. Muž, který ubil v cele spoluvězně, totiž u soudu vyhrožoval soudcovým dětem a po samotné ctihodnosti vyžadoval pohlavní styk, si tento verdikt vyslechl s takzvaným poker face. Akorát u toho nadměrně slinil, onanoval a dožadoval se příchodu Kristova třetího vědomí. Nic, co bychom během končícího zkouškového alespoň jednou sami nezažili. – Předvolební průzkumy jsou známé tím, že většinou těžce fabulují ve prospěch toho, kdo si je zrovna zadal. Tentokrát si je nejspíš zadala ČSSD (kde na to bere, se mě neptejte) a údajně by ve volbách předběhla hnutí ANO. Babišova strana vrací úder. Koblihu? (JM)

Pátek: Ráno jsme se probudili do „nového světa”. Británie se v referendu rozhodla jako první země pro odchod z EU. Až po volbě se začalo ukazovat, že mnozí Britové vlastně nevěděli, pro co hlasují, a začali si zjišťovat, co je to vůbec EU a proč v ní Británie byla. Zeman a jiní čeští euroskeptici mají jasno: za všechno můžou imigranti. Skoti a Severní Irové, kteří byli většinově pro setrvání v Unii, žádají referendum. Taky Gibraltar, který se vyslovil 96 % prounijně, by mohlo poprvé po více než tři sta letech spolu-spravovat Španělsko. Libra spadla na třicetileté minimum a Farage společně s většinou hlavních podporovatelů vystoupení postupně odvolávají své sliby. Ale jinak samá pozitiva a životní jistoty! – Nejedlý slaví na Hradě. Kvůli němu je velká část sídla českých vladařů uzavřena. A sešla se zde skutečně partička. Jen tak namátkou: Pelta, Tvrdík, Valenta, Bém, Kmoníček, Forejt nebo třeba ruský velvyslanec v Česku Alexander Zmejevskij. Prostě běžná oslava narozenin v rodinném kruhu. (ToP)

Sobota: Spor Altner vs. ČSSD pokračuje. Strana koupila Altnerův pětimilionový dluh a teď proti němu vede exekuci. Podle Altnerova právníka to nebude mít žádný vliv, podle stranického právníka to ČSSD dostane do lepší pozice. Nechtěli by si raději zahrát Monopoly nebo tak něco? – Vojenský historický ústav získal od Švýcarska zakázkový předválečný československý tank. Ale hoši, sakra, takhle jsme to přezbrojování Armády ČR nemysleli! – Podle předpokladů se začíná plodit druhé referendum o nezávislosti Skotska. Brzo se přidá Wales, Irsko bude chtít zbytek svého ostrova a osamělou Anglii začnou znovu napadat nájezdníci z Islandu a Skandinávie. – Americké ministerstvo obrany plánuje zrušit omezení vstupu do armády pro transgender osoby. Pravděpodobně v rámci taktiky matení nepřítele. “Palte, sundejte ty parchanty!” – “Jak víš, že to jsou oni?” – “No, já… prostě střílej!” (MK)

Redakce
Redakce (Články)
Houpacího Osla založili v roce 2014. Od té doby se složení redakce několikrát změnilo, duše webu ale zůstala stejná. Jsme studentská undergroundová redakce a píšeme o tom, co nás baví a zajímá.

Napište komentář

Váš e-mail nebude publikován.


*