Nejnovější

Přehled týdne 27. 3. – 2. 4. 2017

Pondělí: Britská policie nenašla spojitost mezi útočníkem, který minulý týden v Londýně najel autem do houfu lidí, a Islámským státem. Tomu se říká pech. – „Jako do másla,“ okomentoval obviněný muž napadení  svého domácího bajonetem. Pán je nejspíš mimo jiné i poeta. – Miloš Zeman v rozhovoru pro Frekvenci 1 zmínil, že mu zhruba před rokem hackeři z Alabamy do počítače nainstalovali dětské porno. Žvásty o kybernetických útocích jistě nejsou na místě, ale někteří by si měli fakt začít dávat majzla na svoje kompjůtry. Prezidentova avizována nekampaň tak nabírá na obrátkách. Člověk by na něj skoro zapomněl, jak je nenápadný. – Rakousko chce skoncovat s přijímáním uprchlíků. Už jich má prý dost. To my u nás v Česku taky. – Rapper Wiz Khalifa položil na Escobarův hrob kytici a joint. Nechť je mu země lehká. (MS)

Úterý: Drahoš kandiduje na Hrad. Politici to uvítali, Ovčáček ho začal urážet. Ovčáček je stará hysterka. Go Drahoš go! – T-Mobile rázně upravil tarifní nabídku. Odsun do Polska se stále ukazuje jako nejlepší způsob, jak získat levný mobilní tarif. – Terorista Šakal dostal třetí doživotí. Co bude dělat po skončení třetího doživotí? – V plechovkách Coca-Coly našli lidskou moč. Tajná ingredience odhalena!!! – Mladé politika neláká: Feri vábí stravenkami, jaká jsou další řešení? Neomezený internet zdarma. (AB)

Středa: Británie končí v Evropské unii. Spouští Brexit. Svobodní budou mít zítra pořádnou kocovinu. – Policie obvinila ředitele domu pro mládež ze sexuálních trestných činů. Hájí se tím, že mu to nedošlo. Sice chvilku měl takový zvláštní pocit, ale pak se vrátil k ohmatávání varlat svého žáka. – Pokud je člen ANO trestně stíhaný, už nemusí rezignovat, zní nový kodex hnutí. Andrejova zadní vrátka? – Peru bojuje se záplavami, náměstkyně se slunila. Dostala vyhazov. Teď už jí asi teče do bot. – Rath posílá Zemana kvůli své kauze k Ústavnímu soudu. Nechce, aby do ní jakkoli zasahoval. Existují snad krabice od slivovice? (PEW)

Čtvrtek: Jihokorejská exprezidentka je ve vazbě. Ano, ano, aj ženy kradnú. – Slovenská tisková agentura TASR po kritice ukončila jednodenní spolupráci s tiskovou agenturou Sputnik. Na světě existují i dobří lidé! – Ivanka Trumpová je oficiální poradkyní svého tatínka. Bylo od začátku jasné, že ta perspektivní paní to někam dotáhne. – Ruské ministerstvo vnitra neví, co se zabaveným ilegálním alkoholem. To je důkaz, že Rusko se Zemanem nespolupracuje. – Úklid v hodnotě 600 milionů v pražském metru zrušil antimonopolní úřad. Pro tentokrát se penízky uklízet nebudou. – 300 cizinců bude vyhoštěno po třídenní policejní razii. Imigranty v České republice nechceme! (JŽ)

Pátek: Pan Borůvka, český velvyslanec ve Švýcarsku, byl odvolán, důvodem je nepřípustné vystupování paní Borůvkové na sociálních sítích. Borůvky nemají právo na svobodu slova! – Kauza Čapí hnízdo se protáhne až do září, takže o zábavu zaručeně nepřijdeme. – ČSSD je za minulý rok ve ztrátě 180 milionů. To by se Babišovi nestalo. – Americkou prioritou číslo jedna v Sýrii se stává zničení Islámského státu. Paráda, to to trvalo. – V Rusku se plánují další nepovolené demonstrace proti korupci. Další možnost k ukázce vojenské přehlídky. (JŽ)

Sobota: KSČM podle výroční zprávy loni hospodařila se ztrátou devět milionů. Nic se neděje, evidentně stačí, když to svedou na účetní a to, že každý dělá chyby. – Ve zlínské ZOO odchovali ošetřovatelé mládě jeřába laločnatého. Mnojo, ale pošle ho Čunek na vojnu? – Připadali jste si někdy zbyteční nebo úplně mimo mísu? Nezoufejte, nemůže to být tak strašné jako české členství v organizacích jako Mezinárodní úřad pro mořské dno nebo Mezinárodní velrybářská komise. – Čína v nových restrikcích pro ujgurskou menšinu kromě omezování muslimských tradic také zavedla tresty za odmítání sledování státní televize. Teda, až se Zeman dozví, že ty instrukce z Číny zase pomotal… – Italská policie zadržela slovenského řidiče kamionu, který převážel marihuanu za 216 milionů korun. Po tomto zátahu byli zúčastnění policisté po právu veselí a v dobrém rozmaru. – Irácká tajná služba oznámila, že druhý muž Islámského státu Ajád Džumajlí je po smrti. To je moc hezké, ale pořád jich ještě pár desítek tisíc zbývá. (MK)

Redakce
Redakce (Články)
Houpacího Osla založili v roce 2014. Od té doby se složení redakce několikrát změnilo, duše webu ale zůstala stejná. Jsme studentská undergroundová redakce a píšeme o tom, co nás baví a zajímá.

Napište komentář

Váš e-mail nebude publikován.


*