Nejnovější

Tomiovi věrní

Zdroj: facebook Tomia Okamury - SPD

Do Poslanecké sněmovny se dostala nová strana – Svoboda a přímá demokracie. Její předseda Tomio Okamura však žádným nováčkem není, strávil ve Sněmovně již nějakou dobu a slyšet jsme o něm mohli téměř od všech politiků, kteří ho povětšinou nazvali extrémistou a ohrožením demokracie. On ovšem není jediným důvodem k obavám. Při přihlédnutí k jeho volebnímu zisku 10,64 % dostalo mandát 22 poslanců za SPD. A to už je slušné zastoupení.

Ač jsou Tomio Okamura a Radim Fiala jediné dlouhodobě výrazné osobnosti SPD, věřte, že by nám neměla uniknout hrstka jedinců, kteří už pár let hrdě reprezentovali stranu v krajích. Teď tato hrstka ještěrů z pekel míří do Poslanecké sněmovny, aby za nás mohla řídit stát.

Jana Levová – lídryně hnutí v Plzeňském kraji. Na první pohled nenápadná dáma, jejíž zálibou bylo šíření dezinformací. Tedy dokud se jí to nevymstilo. Medializaci si vysloužil její status na Facebooku z května roku 2016, ve kterém informovala o autobusu, ze kterého údajně vyběhlo asi 30 uprchlíku. Ehm. Celé znění: „Mám pro všechny smutnou zprávu. V úterý jsem jela do Rokycan a na přivaděči k dálnici u Kyšic jsem viděla autobus, který zastavila PČR. Z autobusu vyběhlo asi 30 uprchlíků a rozutekli se do lesa směrem na Letkov. Včera i dnes jsem hledala v tisku nebo na internetu a na nic jsem nenarazila. A pak že prý jsou lidé hysteričtí a že prý my tu uprchlíky nemáme!!!! Jen sdílejte, když se to občané z tisku nedozví!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!“ Díky dostatku vykřičníků byl status vyhodnocen jako věrohodný a sdílely ho tisíce lidí. Žádné vzrušení se však nekonalo. Mluvčí cizinecké policie celou pohádku vyvrátila – nejednalo se o autobus převážející utečence. Navrhujeme paní Levovou na Ministryni obrany.

Miloslav Rozner – lídr jihočeské kandidátky. Proslavil se v předvolební debatě ČT24, kde debatoval na téma kultura. Vypadalo to, že je mu téma blízké asi jen z toho důvodu, že dělá manažera Argemy. Rozner zřejmě rád zůstává tajemný a intelektuálně je tak na výši, že mu obyčejný smrtelník nerozumí. Který politik umí tak skvěle mlžit jako Rozner? Pan Miloslav je jasným kandidátem na Ministra kultury.

5 minut, které stojí za to vidět.Miloslav Rozner – lídr SPD v Jihočeském kraji v diskuzní pořadu ČT :)„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás.To je trestem za neochotu podílet se na politice.“Platón

Zveřejnil(a) Jan Cemper dne 30. září 2017

Lubomír Španěl – nově zvolený poslanec z Jihomoravského kraje. Předchozí studium: Vysoká škola života, to alespoň donedávna uváděl na svém facebookovém profilu. Po rozšíření této informace prestižní školu z profilu vymazal. Doporučujeme panu Španělovi obsadit pozici Ministra školství.

Karla Maříková – kandidátka Karlovarského kraje. Na svém profilu na stránkách Parlamentních listů zásobuje čtenáře svými články. Nutno podotknout, že paní Karla je heterosexuální a nestydí se za to. Svůj článek, ve kterém odsuzuje homosexuály a tvrdí, že jde o trend dnešní doby pocházející ze západu, smazala po vlně kritiky. Píše v něm mimo jiné: „Před dvaceti lety jsem na běžné české ulici gaye či lesby nepotkala. Ale dnes pokud více cestujete po našich městech hromadnou dopravou, nelze si nevšimnout – stevard v autobuse dává pořád najevo, že je gay, pokladní v obchodě si div nenapíše, že je gay,…“ a tak dále. A protože ty internety jsou vyloženě vymakaný, nic nejde smazat úplně. Její mistrovský článek k přečtení zde. Paní Maříková na post Ministryně spravedlnosti.

Lucie Šafránková – nová poslankyně z Jihomoravského kraje. Povolání uvedené v kandidátce bylo obchodní manažerka. Přikládáme video a dále necháváme bez komentáře. Navrhuje se Ministerstvo průmyslu a obchodu. Slečna Šafránková se umí prodat.

Nová poslankyně SPD Bc. Lucie Šafránková.

Musí se ale Tomio Okamura – SPD nechat, že když už nemají hezké ani chytré poslance, tak mají aspoň hezké poslankyně… Otázkou je, co a komu teď díky Lucie Šafránková – SPD bude stát…

Zveřejnil(a) Politická demence dne 25. říjen 2017

Pokračování příště… Prozatím vyčkávejme, než se projeví zbývající poslanci.

Anna Halamová
Anna Halamová (Články)
Studentka žurnalistiky na FF UP. Miluje bizár a zajímá se především o politiku.
  1. Petr Kaminsky | 25.10.2017 v 17:05 | Odpovědět

    Tu Marikovou bych dal na ministerstvo zdravotnictvi. Kdyz ji tak vadi homosexualove, urcite ma na tuto “chorobu” lek.

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. Jak by Česká televize a Český rozhlas fungovaly podle představ okamurovců? – archiv2k
  2. Jak by Česká televize a Český rozhlas fungovaly podle představ okamurovců? – almanach.cz

Napište komentář

Váš e-mail nebude publikován.


*