Nejnovější

Přehled týdne 5. – 10. 10. 15

Internet je temný a plný hrůz. Houpací Osel zjistil, že psaním článků o toleranci Čechů potrefí tolik hus, až je mu z toho smutno. A jelikož islám, imigranti a tolerance hrají v médiích prim již řádku měsíců, nevyhnuli se ani dalšímu pravidelnému Přehledu.

Pondělí 5. 10.: V Česku žije prý až 22 000 muslimů. Ačkoliv se při posledním sčítání lidu k islámu hlásilo pouze cca 3 000 jedinců, sociologové tvrdí, že mohamedánů nám po ulicích běhá daleko více. Pokud byl mezi těmi sociology i Hampl, připadá nám takový odhad přinejmenším podsazený. – „Po dvaceti metrech odbočte vlevo” slyšela slovenská řidička z navigace při cestě po rakouské dálnici. To, že se tím ocitla v protisměru, paní příliš netankovalo. Už chápeme, proč Rakousku zavírá hranice před imigranty. – Po aféře s rudými trenkami nad Hradem končí šéf hradní stráže Studený. Důvodem výpovědi je fakt, že si při nebezpečném atentátu na prdel…teda hlavu státu, nedokázal udržet chladnou hlavu. A to si ho tak pečlivě vybrali. – „Jdou po mně. Myslí si, že mě nachytají fotomontáží, ale jsou vedle. Já a nahá ženská? Sírijezly?” Milan Chovanec k aféře kozygate (bez koz). – Rusům zabloudil nad Turecko bitevník. Putin by měl vážně vystřílet svou generalitu. Nejprve ztracená pěchota na Ukrajině, teď bitevník nad Tureckem…

Úterý 6. 10.: „Učitelé jsou přetížení” zastala se ministryně Valachová učitele, který dal facku žákovi. Takže až budou přetížení doktoři, máme si raději před návštěvou ordinace napsat parte? – Počasí v Sýrii bylo toho dne jako stvořené pro bombardování. – Okamura chystal státní převrat. Svrhnout vládu, obnovit koncentráky pro cikány, muslimy a všechnu přivandrovaleckou verbež a nakonec nejspíš spáchat harakiri. Naneštěstí sehnal jen tři podpisy. – Host si užil sex s barmankou, pak jí ukradl tržbu. Celý případ se udál v Teplicích. Inu, Sudety. – Případu Michalákovic kluků se Osel vyhýbá obloukem. Částečně proto, že jedna z našich editorek pobývá v Oslu (ne v Oslu, ale v Oslu jako v Oslu), takže se na krádežích českých dětí podílí (a platí ji za to US ambasáda). Když se však zastal Michalákové i největší současný hrdina naší malé země Dominik Hašek, nemůžeme již více mlčet. Je suis dítě zabavené Bavernem…no, tím SS orgánem z Norska. – A po Haškovi naložil i Zeman. Nejprve stáhneme z Norska velvyslance, pak naše tajné služby osvobodí Michalákovic, zastřelí krále a napochoduje tam naše armáda. Stayosvoboditel.

Středa 7. 10.: Zemana omrzela kavárna, tak ji přejmenoval na štěkny. – Ovčáček se pro změnu obul do České televize, Místo Zemanova projevu v OSN totiž vysílala reportáž o sklizni hroznů. Ředitel ČT se brání, že tento čas byl vyhrazen rubrice „Tak jde čas s alkoholem”, ve které dostal Zeman už dost prostoru, a v rámci vyváženosti dostali přednost naši vinaři. – Ovčáček měl dobrý den, nevzdával to a přišel s dalším článkem od Peroutky. Nahněval tím i akademiky, kteří mu jeho blábol vyvrátili, což mu však nebránilo v tom, aby se cítil jako vítěz. Chudák chlapec. – Rusko zaútočilo na Sýrii z Kaspiku. To je nějakých 1 500 kilometrů. To je jako docela děsivé. – Polská charita nemůže krmit chudé. Jelikož v dnešní době máme tabulky úplně na vše, došlo k tomu, že nemálo polských nemajetných do tabulek prostě nesedí. A na naše děti musíme sbírat…

Čtvrtek 8. 10.: Vladimír Putin slavil narozky. Vše nejlepší, Voloďo. Nedej zahynouti nám ni budoucím… – Liberland zakládá fotbalovou reprezentaci. Nejvíc nejlepší stát mezi všemi se tak po několika měsících připomněl. Tajně jsme doufali, že zanikl a Jedlička se utopil v bažině, které hrdě říká domov, ale zdá se, že komedie pokračuje. – Zeman nakonec zrušil plánovanou invazi do Norska a přišel s ďábelštějším plánem. Zakáže norské velvyslankyni vstup na rauty. Takhle se vede hybridní válka, vy fašouni!!!§ – Premiér Bohuslav Sobotka se ohradil proti nařčení, že s uprchlíky jednáme bezcitně. Dodržujeme prý zákony. Sice to občas vypadá, že zákony z Norimberku, ale hlavně že se dodržují. – Američany zajímá, odkud se v IS bere tolik Toyot. Tyto ikonické náklaďáky prostupují většinou fotografií, jež nám z chalífátu ti magoři posílají. Osel záhadu rozkryl díky reklamnímu heslu této automobilky. Až nápadně se totiž podobá ideálu radikálů. Today, tomorrow, Toyota.

Pátek 9. 10.: Skoro 90 000 korun stála daňové poplatníky akce performerů ze skupiny Ztohoven. Naštěstí si tím v kavárně běžně zapalujeme doutníky. Opakované přehrávání leteckých útoků na Jugošku nesmí chybět. – Saúdská Arábie se ohradila proti překladu Satanských veršů do češtiny. Předvolali si dokonce našeho velvyslance. Nám se taky nelíbí, že jsou zkostnatělý stát plný šovinistů a jejich velvyslance si nevoláme.

Víkend: Kim Čong-un se zase zhulil jak doga a na oslavách 70. výročí strany básnil o tom, že jeho země je nedobytná pevnost a globální hráč. Prostě dobrý matroš. – Čínský majitel fotbalové Slavie se stal partnerem reprezentace. V Houpacím Oslu se netajíme určitou kosmopolitní náladou, ale neměl by alespoň národní tým být národní? – Lukašenko napjatě čeká na výsledek voleb. Bude letos 100%?

Jakub Mikel
Jakub Mikel (Články)
Kryptosluníčkář, někdejší šéfredaktor a ostentativní metrosexuál. Je student žurnalistiky na FF UP. Trpí utkvělou představou, že je vtipný.

Napište komentář

Váš e-mail nebude publikován.


*