Warning: Constants may only evaluate to scalar values in /data/web/virtuals/85088/virtual/www/wp-content/plugins/social-polls-by-opinionstage/plugin.php on line 53
Oslovení - Fotbal zahalený kontroverzí a motivační krize mladých - Houpací Osel
Nejnovější

Oslovení – Fotbal zahalený kontroverzí a motivační krize mladých

Všichni mluví o mistrovství světa ve fotbale a o tom, kdo kdy dal gól a jaký tým vyhrál. V novém díle Oslovení se ale budeme bavit o stinné stránce mistrovství světa v Kataru. Kromě porušování lidských práv se mistrovstvím propisuje masivní korupce. Nic z toho není nový problém a jde o kontroverze sahající až do roku 2010.

Probraly jsme také novou francouzskou studii. Ta ukazuje obraz národa, který ztratil chuť k životu. Z jejich výsledků totiž vyplývá, že mladým Francouzům schází motivace. Je na to mladá generace opravdu tak špatně?
Na konci epizody jsme nevynechaly naši rubriku Twitter momentů, kde zmiňujeme tweety, které nás za posledních 14 dnů zaujaly.

Popisky:
“Epidemie zahálky”
Článek na Aktuálně.cz
Francouzská studie

Katar a mistrovství světa ve fotbale
FIFA uncovered – Netflix

Twitter momenty
ČT sport
Čerti a blackface
Finanční gramotnost je ideologie

Moderují: Tereza Říhová a Viktorie Antlová
Editor: Samuel Gatěk E

Děkujeme vedení radia UpAir za poskytnutí prostorů k nahrávání

Audiosel (Články)
Audiosel je podcastová sekce Houpacího osle. Oslovení moderují Viktorie Antlová a Tereza Říhová. Ejsep tvoří Ondřej Studnický a Štěpán Kollert. Na obou podcastech spolupracují i editoři Samuel Gatěk a Bohdan Havlíčkem.

Napište komentář

Váš e-mail nebude publikován.


*