Nejnovější

Přehled týdne: 23. – 29.11. 2020

Pondělí: Rodina z Běloruska vzala karanténu do extrému a na dva měsíce se odstěhovala doprostřed pralesa. Nebáli se ale pandemie, nýbrž očkování. No, aspoň že nikoho nenakazí. – Zastupitelé Krupky na Teplicku zarazili obchod s pozemky, který začínal být velmi podezřelý. Lidé si toho totiž začínali všímat a jestli je něco, co mají politici, než peníze, tak je to svoboda a funkce. – Policie dopadla podvodníka z Mostu, který s pomocí ukradených fotek a kreativního psaní vylákal ze čtyř mužů statisíce korun. Takže pánové, pokud vám chybí peníze, předstírejte, že jste studentka, a hned se vaše finanční problémy vyřeší. Simpů je na světě dost. – Ve Francii zadržela policie muže, který vyšel ven po zákazu vycházení. Ale na svoji obranu, měl pro to zatraceně dobrý důvod. Čekal na někoho konkrétního, aby mu mohl rozbít hubu, a dokonce si k tomu vyplnil i formulář. Kam ten svět spěje, když nemůže ani zbít svého soka? (JL)

Úterý: Do Bečvy už se zase dostala podezřelá látka. Zase. Pokud čte Houpacího Osla někdo, kdo to má na svědomí, mohli by jste do Bečvy vylévat chemikálie jindy než v úterky? Protože mi už na tohle téma docházejí glosy. – Donald dál tvrdí, že nakonec zvítězí, přesto už se ale začal chystat na předání moci nové administrativě. Teď je jen otázka, zda bude Joe ochotný převzít cokoliv, co prošlo Trumpovými ručkami. – Evropská komise neproplatí Agrofertu linku na toastový chléb. A protože jsme normální stát, kde nedochází k žádnému střetu zájmů, můžeme velmi brzy čekat napravení situace, které bude důvěryhodné a nebude daňové poplatníky stát nic navíc. (Ogo)

Středa: V Česku za období covidu prudce vzrostly zisky streamovacích platforem. Češi zlenivěli a už si raději za filmy a seriály zaplatí. Kam se poděly ty protesty za nelegální filmy z minulého roku? – Dosluhující Trump oznámil, že omilostní svého dřívějšího bezpečnostního poradce Michaela Flynna. Ten byl propuštěn po tom, co FBI lhal při vyšetřování prezidentských voleb v roce 2016. Jo, s poctivostí leda pojdeš. – Správkyně Hongkongu Carrie Lamová po svém výletě do Pekingu pronesla, že musí hongkongskou politickou scénu “vyvést z chaosu”. Tak schválně, kdo čeká příští rok tanky? (VK)

Čtvrtek: Trump oznámil, že opustí Bílý dům pokud si volitelé zvolí Joe Bidena. Hej kámo, to se už ale dávno stalo, jen ty to odmítáš přiznat. – Rozdávaly se Křišťálové lupy. My si naše neumístění ZATÍM nebereme moc osobně, ale příští rok na nás myslete, jo? Kecám, odmítáme uznat výsledky, okamžitě to přepočítejte. Vyhráli jsme my, o hodně!!! – Na trh vstupují létající košťata z Harryho Pottera. Dává to smysl, pro tuhle dobu je Famfrpál celkem bezpečný bezkontaktní sport. – Piráti tlačí na to, aby byl Martinu Nejedlému odebrán diplomatický pas. My hlasujeme rovnou pro odebrání svéprávnosti. – A v Americe se slaví Den díkuvzdání. Nevím, za co jsou vděční oni, ale já určitě za stabilní internet v době online výuky. (KN)

Pátek: Já vím, my víme! Toho Trumpa už mají všichni plné zuby, ale není to skvělá zpráva, že federální odvolací soud mu zamítl žalobu proti výsledkům v Pensylvánii? – Argentinec, který měl na starost připravit tělo nedávno zesnulého Diega Maradony k vystavení, si s mrtvolou udělal selfie. Podle Argentinců by si zasloužil smrt, podle nás se jen inspiroval pohřbem GG Allina. – Na jihu Moravy policisté čapli 12 imigrantů!!! Čmuchy čmuchy, cítíte ten odér? Meh, to jen xenofobové v komentářích na FB Tomia Okamury zapalují louče a pubické ochlupení na protest proti islamizaci ČR. – Slovenský ministr Marek Krajčí oznámil, že při cestě na Slovensko budou muset lidé předložit negativní test na koronavirus, tak to jen, abychom na závěr měli něco negativního. (Lab)

Víkend: Johnsonova Velká Británie ohlásila ohromné investice do zbrojení. A proč? To zatím nevíme. Na to přijdeme až v okamžiku, kdy se Skotové budou zase chtít trhnout. – Babišovo svědomí se pohnulo. Přiznal, že v létě udělal chybu, když zrušil koronáčová opatření, a také vyslovil domněnku, že další vlnu bychom už nezvládli. No jo, nemá to lehký, chlapík. Ale my víme, kdo za to všechno může, protože vrahem byl zahradník. Více na instáči Moniky Babišové! – Vypadá to, že ještě nedávno velmi oblíbený slovenský premiér Igor Matovič co nevidět skončí. Bývalý a budoucí předseda vlády Pellegrini totiž jasně vede v předvolebních průzkumech. Již brzy smete současnou vládu a bude zase všem dobře. Jo jasně. A teď tu o italské mafii… – Znáte Miloslava Ludvíka? Ano, tento člověk často kritizoval vládní opatření. Nyní ho dostihla karma a i on je pozitivní. Problém je však v tom, že je to podle něj zápal plic. Určení diagnózy tak radši nechme na někom třetím. (SPH)

Redakce
Redakce (Články)
Houpacího Osla založili v roce 2014. Od té doby se složení redakce několikrát změnilo, duše webu ale zůstala stejná. Jsme studentská undergroundová redakce a píšeme o tom, co nás baví a zajímá.
  1. Petr Kaminsky | 30.11.2020 v 11:26 | Odpovědět

    Volitele jeste Bidena nezvolili – volba probehne 14.12. Hej kamo, takze si nastuduj, co je co (volic vs. volitel).

Napište komentář

Váš e-mail nebude publikován.


*