Nejnovější

Internet už ví, co chtějí všichni pod stromeček. VŠICHNI!

Už od začátku listopadu máme možnost vidět na internetu kromě fotek zchátralého poloboha Charlieho Sheena také spousty vánočních reklam. A tím spousty myslíme množství úměrné hustotě hrudního ochlupení Zdeňka Trošky. Dokonce ani zfetovaný ufon z Alzy si nedá ani na hodinu pokoj, aby nám připomněl, že už zbývají jenom tři týdny do zvýšeného počtu osobních bankrotů a sebevražd. Když to ale vezmeme z té druhé stránky, přichází opět kýžené období tradičního internetového humoru spojeného s bizarními reklamami. A jednou z nich je tahle.

Ve zkratce lze říci, že Pornhub přesně uhodl, co všichni chceme. VŠICHNI. Umíme si představit nějakou podobnou vánoční akci, kdy by byly takovéto karty k nalezení třeba v balíčcích chipsů, anebo jen tak volně visící třeba pod obří reklamou na viagru v nákupním centru.

O této reklamě referujeme jenom proto, abyste vy, čtenáři, věděli, že máme v redakci taky jiné koníčky než jenom fet, fitness a chlebíčky. Pornhub nám za to vůbec nic nezaplatil. Nic! Každopádně jsme kouskem našich nahnilých duší stále malé děti, a tak čekáme, že oknem proletí sova Errol s dopisem, v němž se bude schovávat podobná karta. Bylo by to lepší než obdržet zlatý kupón Willyho Wonky do továrny na kokain. No… jenom možná.

Taky je nám líto, že už reklama dále nepokračuje. Čekali jsme rovněž větší dárky v podobě měsíční zásoby kapesníků, rodinné balení krému na ruce a kdo ví, třeba i nafukovací pannu pro takové to “domácí mrousání”. Už teď je nám jasné, že děda z reklamy bude mít lepší Vánoce než my. Na nás čeká jenom kyselá okurka, svíčka a krabicové víno v botě. Pokud se nám teda nepodaří prodat našeho šéfredaktora. To bychom mohli alespoň na výlet do Pelhřimova.

A co si přeje pod stromeček vy? Třeba tištěného Houpacího Osla?

Daniel Galuszka
Daniel Galuszka (Články)
Student žurnalistiky na FSV UK (předtím FF UP), zakládající člen Houpacího Osla, nepopulární spisovatel, špatný publicista a neznámý scénárista. Občas dělá facebooky, jinak je jeho hřištěm Pískoviště.

Napište komentář

Váš e-mail nebude publikován.


*