Nejnovější

Hlava státu – naše inspirace, náš idol

Že je Miloš super, boží a cool víc než kanál od Primy, to víme už dávno. O to víc fascinující je fakt, že nám to dokazuje téměř každý den. Je trochu jako hobit. Za dva, tři dny si myslíte, že ho už dokonale znáte, ale přece vás po 100 letech (Zemanovi je 100, right?) dokáže znovu překvapit.

Třeba onehdy při návštěvě Středočeského kraje nám zase vlepil políček, když se svěřil se svým zdravotním stavem. Nejenže prý má plíce jako nekuřák (pokud je nekuřák definován stejně jako dětmarovický komín), ale prý má rovněž prostatu jako panic. Pokud máte alespoň trochu podobnou obrazotvornost jako my v redakci a zrovna jíte, pak dobrou chuť.

Dá se polemizovat, zdali to byl opět bonmot, který by ani Ovčáček nedohledal, anebo další výlev směrem k hejtrům, kteří už rok a pár měsíců mávají karafiáty k Praze a netrpělivě si přes zaťaté zuby opakují: ,,Dávám bolševikovi rok, maximálně dva”. Každopádně to vypadá, že Milda má stále sil, kterými by svou holí i Noční vlky zpátky do Ruska zahnal. Tak si říkáme, co za tím asi tak stojí. Jestli se někde na světě pálí slivovice, po které se mládne, tak ji chceme taky. Tipujeme ovšem, že spíš způsobuje halucinace, což Zeman denně dokazuje.

Každopádně co jste chtěli, to máte. Dobrou chuť a dobrý den.

Daniel Galuszka
Daniel Galuszka (Články)
Student žurnalistiky na FSV UK (předtím FF UP), zakládající člen Houpacího Osla, nepopulární spisovatel, špatný publicista a neznámý scénárista. Občas dělá facebooky, jinak je jeho hřištěm Pískoviště.
  1. Co je to za ohavny clanek? Co je mineno tim mavanim karafiaty – snad neprejete panu prezidentovi zhorseni zdravi, vidte, ze ne. I kdyz pitomi jste na to dost, vy multikulti kavarensky platku…

Napište komentář

Váš e-mail nebude publikován.


*